Międzynarodowa Konferencja Naukowa. Nauczyciel. Czas. Przestrzeń. Szkoła

Szanowni Państwo, Wydział Studiów Edukacyjnych, Uniwersytet Zielonogórski, Wydział Pedagogiki, Psychologii i Socjologii, Instytut Pedagogiki zapraszają pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz nauczycieli wszystkich szczebli kształcenia na Międzynarodową Konferencję Naukową (on-line) pt. Nauczyciel. Czas. Przestrzeń. Szkoła. Edukacyjne sploty przeszłości z teraźniejszością i przyszłością, która odbędzie się onlinie w dniu 27 kwietnia 2022 r. pod patronatem Pani Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, prof. zw. dr hab. Agnieszki Cybal-Michalskiej.Jej pomysłodawczynie prof. UAM dr hab. Małgorzata Kabat i prof. UZ dr hab. Ewa Pasterniak–Kobyłecka pragną uczynić głównym celem wydarzenia dyskusję nad przeszłym, teraźniejszym i przyszłym powiązaniem pedagogiki z innymi dyscyplinami, funkcjonowaniem nauczyciela, uczniów, kadry administracyjnej i instytucji oświatowych, których kształt, zadania i wyzwania ewoluowały i nadal się przekształcają w obecnej rzeczywistości.

Organizowana jest bezpłatna konferencja. Przewidziana jest publikacja ze złożonych materiałów.

Zgłoszenia są przyjmowane do 15 kwietnia 2021 roku na adres mailowy: E.Kobylecka@ipp.uz.zgora.pl

Wszystkich Zainteresowanych (studentów, doktorantów, pracowników naukowych, praktyków edukacyjnych) prosimy o zapoznanie się z dołączonymi komunikatami.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
A.Konferencja-2022-Nauczyciel.pdf 14.03.2022 Michał Nowicki
PDF
Pobierz PDF A.Konferencja-2022-Nauczyciel.pdf(184.3 KB)