Zaproszenie do aktywnego udziału w konferencji międzynarodowej: „Innovations in art education” (Poznań, 14.06.2024)

Zapraszam przedstawicielki i przedstawicieli społeczności akademickiej UAM w Poznaniu do zgłaszania propozycji aktywnego udziału w międzynarodowej konferencji naukowej prezentującej osiągnięcia projektu CARE/SS, pt. „Innovations in Arts Education: Bridging Socially Engaged Arts and Digital Learning” (Poznań, 14.06.2024, 9.00-17.00)

W dniach 12-14 czerwca 2024 roku Wydział Studiów Edukacyjnych UAM organizuje spotkania projektowe podsumowujące dorobek projektu "Critical Arts Education for Sustainable Societies, CARE/SS" (projekt Erasmus+ KA220-HED). W ramach spotkania odbywa się także the International Conference on “Innovations in Arts Education: Bridging Socially Engaged Arts and Digital Learning” (Poznań, 14.06.2024, 9.00-17.00)

Konferencja obejmuje między innymi otwarte sesje dedykowany tematyce: innowacyjnych praktyk w edukacji artystycznej, wykorzystywnia nowych technologii w edukacji artystycznej (blended i online learning), zaangażowania społecznego sztuki, zastosowania idei pedagogiki krytycznej w edukacji poprzez sztukę, projektów wykorzystujących sztukę na rzecz przeciwdziałania wykluczaniu i marginalizacji, itp..

Zachęcam przedstawicielki i przedstawicieli społeczności akademickiej UAM w Poznaniu, do zgłaszania czynnego udziału (wystąpień, warsztatów) w tym wydarzeniu! Więcej szczegółów w załączonym piśmie.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego Konferencji,

dr Mateusz Marciniak, Pracownia Pedagogiki Szkolnej WSE UAM

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
International-Conference-CARE_SS-call-for-contributions.pdf 23.04.2024 Mikołaj Czajkowski