Stella Junior na WSE - oferta mobilności na uczelniach zagranicznych dla studentów i doktorantów

Serdecznie zapraszam studentów i doktorantów Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu (wszystkich lat, kierunków i specjalności), zainteresowanych wyjazdem na uczelnie zagraniczne w ramach mobilności w Stella Junior Programme w 2023 roku do kontaktu mailowego i spotkań w ramach dyżurów (w styczniu i lutym 2023)

Zasady programu:

· Mobilność powinna być zrealizowana w języku angielskim lub hiszpańskim (kastylijskim).

· Czas trwania mobilności: min. 15 dni.

· Mobilność można realizować od czerwca do grudnia 2023.

· Dofinansowanie: 400 euro.

· Student/doktorant zobowiązany jest złożyć aplikację online zgodnie ze wzorem (wraz z Koordynatorem Wydziałowym);

Dokumenty do aplikacji:

· CV zgodnie ze wzorem Europass

· Zaświadczenie o studiowaniu

· Kopia dowodu / paszportu

· Wykaz ocen z poprzedniego semestru wraz ze wskazaną średnią ocen

· Deklaracja o odpowiedzialności

Zapraszam do kontaktu! Zainteresowanym opowiem o programie, odpowiem na wszystkie pytania i pomogę przygotować aplikacje.

Koordynator Wydziałowy ds. Stella Programme in The Compostela Group of Universities:

dr Michalina Kasprzak – michalina.kasprzak@amu.edu.pl
Dyżury: https://wse.amu.edu.pl/dla-pracownika/pracownicy-wydzialu2/nauczyciele-akademiccy/kasprzak-michalina,-dr