Świetlica dla dzieci z Ukrainy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że świetlica dla dzieci, które przyjechały do Polski po 24 lutego 2022 roku z terenu objętej wojną Ukrainy rozszerza swoją działalność.

Od dnia 9.05 br. zapraszamy mamy (opiekunów) chcących spędzić czas w interesujący i aktywny sposób ze swoimi dziećmi.  Przygotowaliśmy zabawy i animacje dla dzieci w wieku 3-10 lat. Dla chętnych dzieci i ich opiekunów zaplanowaliśmy wspólne zabawy. Mamom proponujemy chwilę wytchnienia i spotkanie przy kawie lub herbacie.

Świetlica jest czynna w poniedziałki i środy w godzinach od 10:00 do 14:00.

Lokalizacja: Campus Ogrody, ul. Szamarzewskiego 89, budynek D, sala 021.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z p. Anitą Wróblewska-Perz: anita.wroblewska@amu.edu.pl

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na zajęcia

Шановні пані та панове,

Повідомляємо, що світлиця (група продовженого дня) для дітей, які приїхали з України до Польщі після 24 лютого 2022 року, розширює свою діяльність.

З 9.05 Запрошуємо мамів (опікунів), які бажають цікаво та активно провести час зі своїми дітьми. Ми підготували ігри та анімації для дітей 3-10 років, а також спільні ігри для дітей та їхніх мам (опікунів). Пропонуємо мамам хвилинку відпочити та зустрітися за кавою або чаєм.

Світлиця працює в понеділок та середу з 10:00 до 14:00.

Місцезнаходження: Кампус Огроди, вул. Шамажєвскего 89, корпус D, кімната 021.

Зацікавлених осіб просимо сконтактувати з Анітою Врублевською-Пеж: anita.wroblewska@amu.edu.pl

Обов'язковою є попередня реєстрація