Kulminacje 2023 Studenci nagrodzeni podczas Festiwalu Kultury Studentów

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą osób nagrodzonych podczas tegorocznych "Kulminacji"! Laureatom natomiast składamy należne gratulacje.

ETIUDA FILMOWA

I miejsce:Tytuł etiudy filmowej: UśmiechAnna Koczyk WPiK: psychologia rok 3, stacjonarna, WNPiD: produkcja audiowizualna rok 1,II st.Kajetan Dulian WAiK: media interaktywne i widowiska rok 1, II st., WNPiD: produkcja audiowizualna rok 1, II st.

Tytuł etiudy filmowej: Janek Anna Koczyk WPiK: psychologia rok 3, stacjonarna, WNPiD: produkcja audiowizualna rok 1,II st.

II miejsce:Tytuł etiudy filmowej: Widząc dotykiem Marek Męch, Robert RączkaWydział: Antropologii i Kulturoznawstwa: Kulturoznawstwo, 2 rok, magisterskie, stacjonarnie

III miejsce:Tytuł etiudy filmowej: WylogowaniMaksymilian Dyśko: Wydział Studiów Edukacyjnych: Pedagogika Specjalna, Logopedia, III rok, stacjonarne

MEM INTERNETOWY

I miejsce Tytuł memu internetowego: W każdym z nas żyją dwa króliki Damian Mosler: Wydział Filozoficzny: Komunikacja Społeczna, Rok 1, studia stacjonarne, studia licencjackie