Data publikacji w serwisie:

RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI - KONFERENCJA 28.06.2024 Poznań

W minionym tygodniu, 24.06 - 28.06.2024 roku, grupa studentów z Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz z grupą studentek z uczelni ukraińskim finalizowała kilkumiesięczny projekt. Od grudnia 2023 do czerwca 2024 roku, grupy projektowe pod kierownictwem Wykładówców WSE UAM spotykały się zdalnie i pracowały nad wspólnym celem.

Z efektami tej pracy mieliśmy przyjemność zapoznać się podczas konferencji podsumowującej projekt, która odbyła się 28.06.2024 roku na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM. Studentki i studenci zaprezentowali wyjątkowe wytwory o charakterze badawczym, edukacyjnym i artystycznym. Dodatkowym atutem wydarzenia była towarzysząca mu szczególna atmosfera. Podczas tygodniowej Letniej Szkoły dla studentów z Ukrainy, zrealizowanej w czerwcu 2024 roku zostały nawiązane przyjaźnie, nastąpiła wymiana doświadczeń a przede wszystkim pojawiła się duża chęć i gotowość do kontynuowania współpracy. Na bazie tych doświadczeń i potrzeb powstał pomysł na zainicjowanie długofalowych działań.
ZAPRASZAMY do zapoznania się ze szczegółami projektu oraz efektami pracy poszczególnych zespołów na stronie internetowej: https://razem.web.amu.edu.pl/