Aplikuj o nowe Stypendia Santander

Trwa nabór na Stypendia Santander - zachęcamy do zapoznania się z nowymi kursami.

Do tej pory ze Stypendiów Santander skorzystało ponad 790 000 osób na całym świecie.

Tylko z naszej Uczelni poprzez platformę Santander Scholarships zostało wysłanych 3134 aplikacji, a 395 stypendiów trafiło do członków naszej społeczności.

Polecamy Państwu kilka szczególnie intersujących projektów:

• Stypendium Rozwojowe Santander |Biznes w Praktyce – 500 miejsc na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu, usługi jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci.

Aplikuj do 27 października br. na:

Więcej możliwości

Nabór na Stypendia Santander trwa przez cały rok - zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com oraz profilu na Facebooku.

Santander wspiera edukację

Od 25 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie.

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2,1 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 790 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Oferta_Santander.pdf 11.10.2022 Mikołaj Czajkowski
Pobierz PDF Oferta_Santander.pdf(2.5 MB)