Zbiórka dla dzieci z Ukrainy z okazji Dnia Dziecka

Szanowni Państwo, społeczność "Kampusu Szamarzewo" UAM po raz kolejny aktywnie włącza się w akcję pomagania osobom poszkodowanym wojną w Ukrainie.

Zbliża się Dzień Dziecka, zachęcamy do wzięcia udziału w akcji zbierania materiałów papierniczych oraz małych zabawek, koordynowanej przez dr. Mariusza Przybyłę oraz dr Annę Mańkowską.

CO MOŻNA PRZYNIEŚĆ?

Farby, pisaki, kredki, bloki, papier kolorowy, nożyczki, kleje, naklejki, wyklejanki,  kolorowe taśmy klejące, ołówki, bibuły, piórniki, zestawy kreatywne DIY, piłki do grania, ciastolinę, książeczki obrazkowe, bańki mydlane, skakanki, hula-hop, małe zestawy klocków, paletki do gry oraz wiele innych zabawek, które NIE są pluszakami. Prosimy o rzeczy nowe.

GDZIE MOŻNA ODDAĆ?

W holu głównym w budynku D na WSE zostawiliśmy kartony, gdzie można składać nowe materiały plastyczne oraz drobne zabawki.

DO KIEDY?

Akcja zbierania zabawek trwa od piątku 20 maja do niedzieli 29 maja. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! Zebrane materiały trafią do dzieci przebywających na Ratajczaka 20.