Zaproszenie do udziału w Letniej Szkole w Marburgu!

W ramach projektu LiMa – International teacher education at the University of Marburg, w którym Wydział Studiów Edukacyjnych UAM działa od 2021 roku odbędzie się Letnia Szkoła pt. „Teaching for Sustainable Development”. Będzie miała miejsce w dniach 28.08. - 01.09.2023 w Marburgu (Niemcy).

Podczas Letniej Szkoły będą miały miejsce różne aktywności, takie jak: warsztaty dydaktyczne, wykłady, dyskusje w zespołach (World Café), rajd miejski, sesja plakatowa i targi informacyjne. Językiem przewodnim Letniej Szkoły będzie język angielski. Jej międzynarodowy charakter stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów naukowo-badawczych w środowisku naukowców z różnych krajów.

Organizatorzy Letniej Szkoły posiadają środki do sfinansowania dojazdu oraz pobytu dwóch studentów/ek z Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w ramach projektu. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Letniej Szkole w Marburgu proszone są o kontakt z dr Lucyną Myszką-Strychalską (e-mail: lucyna.myszka@amu.edu.pl). O przyjęciu aplikacji kandydata/ki do wyjazdu będą decydować zainteresowania oraz osiągnięcia naukowo-badawcze, znajomość języka angielskiego oraz kolejność zgłoszeń (proszę przesłać CV oraz deklarację o stopniu znajomości języka angielskiego). Wymogiem koniecznym do objęcia uczestnika/czki Letniej Szkoły finasowaniem jest posiadanie statusu studenta/ki studiów stacjonarnych lub doktoranckich.

Szczegółowe informacje na temat Leniej Szkoły dostępne są pod linkiem:

Czas na złożenie deklaracji o uczestnictwie w wydarzeniu mija 10 lipca 2023.