Stypendium Santander dla Erasmusa

Planujesz wyjazd na Erasmus+ w 2023? Zdobądź dodatkowe wsparcie finansowe

Wyjazd na studia za granicą to jedno z najbardziej rozwijających doświadczeń, jakie możemy przeżyć studiując. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami. Dlatego wspólnie z Santander Universidades przygotowaliśmy Stypendium Santander dla Erasmusa 2023.

W ramach tej inicjatywy oferujemy dodatkowe stypendia finansowe w wysokości 2500 PLN każde. Zachęcamy do złożenia wniosku.

APLIKUJ JUŻ DZIŚ  https://app.becas-santander.com/pl/program/stypendium-santander-dla-erasmusa-2023

Stypendium otrzyma 75 studentów/studentek z poniższych uczelni:

• 25 osób z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza,
  • 20 osób z Uniwersytetu Łódzkiego
  • 30 osób z Uniwersytetu Warszawskiego,

Kandydaci muszą spełnić poniższe kryteria:

• są beneficjentami programu „Erasmus +”,
  • w roku akademickim 2023/2024 odbędą pobyt za granicą w ramach programu Erasmus +,
  • osiągają najlepsze wyniki w nauce (za poprzedni rok akademicki).

Jak aplikować

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić formularz aplikacyjny znajdujący się na platformie stypendialnej Santander do 16 kwietnia 2023 r.

Ważne terminy

• nabór wniosków trwa od 2.11.2022 do 16.04.2023 r
  • zwycięzcy zostaną wyłonieni do 1.07.2023 r
  • wybrani kandydaci będą mieli 7 dni na zaakceptowanie przyznanego stypendium

Szczegóły programu, regulamin i formularz aplikacyjny znajdują się na platformie Santander Scholarships.