Nauka Polskiego Języka Migowego

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w projekcie dotyczącym nauki Polskiego Języka Migowego na trzech poziomach: podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Można skorzystać z jednego, dwóch lub wszystkich trzech poziomów kształcenia.

Szkolenia są bezpłatne, dzięki dofinansowaniu z PFRON'u oraz Fundacji FAST.

Każdy kurs trwa 60 godzin. Poziom podstawowy obejmuje nabycie praktycznych umiejętności w posługiwaniu się polskim alfabetem palcowym oraz podstawowymi liczebnikami, opanowanie około 600 podstawowych znaków pojęciowych języka migowego, 200 znaków mimicznych, synonimów, wariantów oraz technikę ich używania zgodnie z zasadami Polskiego Języka Migowego (PJM). Dodatkowo przygotowujemy grupy do dalszego kształcenia lub samokształcenia poprzez umiejętność korzystania z podręczników, słowników i materiałów multimedialnych.

Szkolenia prowadzone będą przez specjalistów posługujących się od wielu lat językiem migowym, tłumaczy polskiego języka migowego oraz osoby z dużym doświadczeniem w zakresie nauczania polskiego języka migowego.

Na zakończenie kursu Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz zdanie egzaminu. Osoby chętne będą mogły skorzystać z kolejnego kursu pogłębiającego wiedzę i umiejętności (wyższy poziom szkolenia również będzie bezpłatny).

Osoby chętne proszone są o kontakt pod numerem telefonu 510-400-22 lub mailowo: biuro@edu-pasja.pl