Konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską o tematyce migracyjnej. Centrum Badań Migracyjnych UAM

Centrum Badań Migracyjnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza osoby studiujące oraz absolwentów i absolwentki poznańskich uczelni do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i najlepszą pracę magisterską poświęconą tematyce migracyjnej. Konkurs jest zachętą do podejmowania zagadnień migracyjnych w pracach dyplomowych.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 31 marca 2022 r.

Szczegóły pod adresem: link.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Ogloszenie-i-regulamin-Konkurs-CeBaM-na-najlepsza-prace-licencjacka-i-magisterska-2022-1.pdf 24.02.2022 Michał Nowicki
PDF
Pobierz PDF Ogloszenie-i-regulamin-Konkurs-CeBaM-na-najlepsza-prace-licencjacka-i-magisterska-2022-1.pdf(104.8 KB)