14. badanie jakości kształcenia – akcja „Liczymy ankiety!”

Studentko, Studencie,

wypełnij ankietę i weź udział w grze, w której stawką jest nagroda finansowa dla Twojego wydziału oraz dzień rektorski dla całej społeczności studenckiej.

Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji „Liczymy ankiety!” cztery wydziały, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrody w wysokości 3000 zł przeznaczone na dowolne studenckie cele.

Gra toczy się również o dodatkowy dzień rektorski wybrany wspólnie przez cztery zwycięskie wydziały, pod warunkiem uzyskania frekwencji na poziomie minimum 33% wypełnionych ankiet w skali ogólnouniwersyteckiej.

W badaniu liczy się każdy głos, o wygranej wydziału mogą zdecydować nawet miejsca po przecinku, ale zwycięzcą może być każdy, kto weźmie udział w ankiecie. Dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś(-łeś):