XV konferencja Lepsza Edukacja

Z przyjemnością informujemy, iż Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza został Partnerem jubileuszowej XV konferencji Lepsza Edukacja, która odbędzie się w dniach 1-2.03.2024 we Wrześni.

Na zaproszenie Organizatorów dr Izabela Cytlak, Zuzanna Koczorowska i Julia Kwaśny poprowadzą jeden ze stolików tematycznych sesji World Café, która odbędzie się 2. dnia konferencji. Warsztat będzie dotyczył praktycznego wykorzystania narzędzi dla edukacji ekonomicznej.  Miło nam również powiadomić, że na konferencji odbędzie się premiera innowacji edukacyjnej, której autorkami są Izabela Cytlak, Julia Kwaśny, Zuzanna Koczorowska, Zuzanna Kicka i Aleksandra Jędrzejczyk:  książki Przedsiębiorcza Puszcza, czyli ekonomia dla dzieci młodszych oraz Narzędziownika ekonomicznego - praktycznego poradnika dedykowanego Nauczycielkom i Nauczycielom pracującym z młodszymi dziećmi. Publikacja uzyskała pozytywne recenzje i jest rekomendowana przez Wydział Studiów Edukacyjnych UAM.

Serdecznie zapraszamy na konferencję: https://lepszaedukacja.pl/