Ankietyzacja Przyjazne Biuro Obsługi Studentów 2024

Biuro Obsługi Studentów to jedno z ważniejszych miejsc na wydziale. To tutaj m.in. otrzymasz legitymację studencką i przedłużysz jej ważność, złożysz wnioski, uzyskasz potrzebne zaświadczenia, np. do ZUS-u, KRUS-u, banku, oraz rozwiejesz wszelkie wątpliwości dotyczące regulaminów i procedur.

Tegoroczna Ankietyzacja Przyjazne Biuro Obsługi Studentów została przygotowana zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Badanie potrwa do 30 kwietnia i jest dostępne w systemie Ankieter.

Wypełnij ankietę

Zachęcamy do wypełnienia ankiety oraz obserwowania działań w sprawie Ankietyzacji PBOS w mediach społecznościowych Samorządu Studentów UAM oraz na stronach wydziałowych.